508 741 232
kontakt@sportler.pl

Wyniki I Zabrzańskich Mistrzostw Szkółek Pływackich

Seria 1    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Małgorzata    Molicka    2011    Honu    1,47,18
2    Julia    Sowka    2011    Honu    31,03
3    Natan    Mika    2011    Balans    1,12,21
4    Hania    Kurzyca    2011    Płaszczka    DNS
5
6

Seria 2    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Antoni    Śnieżek    2010    Honu    29,76
2    Franciszek    Braszkiewicz    2010    Balans    33,41
3    Igor    Graczyk    2010    Płaszczka    DNS
4    Szymon    Szulc    2010    Delfin92    DNS
5    Nikodem    Gałek    2010    Honu    30,81
6

Seria 3    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Marta    Maślerz    2010    Honu    32,74
2    Nikola    Garbulowska    2010    Honu    32,74
3    Patrycja    Seiringer    2010    I społ    34,67
4    Marysia    Bardzińska    2010    Honu    35,87
5
6

Seria 4    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Alicja    Krawczyk    2010    Honu    36,22
2    Magdalena    Radoń    2010    Balans    25,94
3    Martyna    Kolanek    2010    Scorpio    32,19
4    Agata    Garbulowska    2010    Honu    1,11,11
5    Alicja    Ostrowska    2010    Honu    51,87
6

Seria 5    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Maciej    Kamiński    2009    Honu    34,67
2    Michał    Mrozek    2009    Płaszczka    28,64
3    Juliusz    Pasella    2009    Honu    24,49
4    Jakub    Kononowicz vel Siemianowicz    2009    Honu    38,39
5
6

Seria 6    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Zosia    Gonska    2009    I społ    28,44
2    Olga    Sokołowska    2009    Honu    30,51
3    Zosia    Kurzyca    2009    Płaszczka    32,28
4    Lena    Bednarek    2009    Scorpio    25,06
5    Adrianna    Doros    2009    Honu    38,23
6    Matylda    Bieniek    2009    Honu    35,19

Seria 7    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Szymon    Psujek    2008    Honu    32,04
2    Radek    Kotapka    2008    Płaszczka    30,39
3    Szymon    Gierlach    2008    ProSport    22,43
4    Jakub    Partuś    2008    Balans    28,25
5
6

Seria 8    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Paulina    Wężyk    2008    Płaszczka    26,10
2    Maja    Piłatowska    2007    Honu    23,10
3    Gabi    Seiringer    2007    I społ    22,77
4    Aleksandra    Adamus    2007    Balans    28,20
5    Julia    Kloś    2007    Płasczka    22,35
6    Nicol    Chałbińska    2008    Honu    40,77

Seria 9    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Kamil    Sobierajski    2008    Płaszczka    24,43
2    Jakub    Mika    2008    Płaszczka    25,18
3    Mirosław    Macha    2008    Płaszczka    27,75
4    Łukasz    Mrozek    2007    Płaszczka    21,47
5
6

Seria 10    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Wojciech    Molicki    2006    Honu    1,43,67
2    Jakub    Rygol    2006    Honu    39,92
3    Maciej    Cichocki    2006    Balans    49,03
4    Karol    Cimalla    2006    Balans    1,41,35
5    Mateusz    Cyran    2006    Scorpio    58,17
6

Seria 11    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Bartek    Pilatek    2006    Balans    55,00
2    Stanisław    Galuk    2006    Honu    48,80,
3
4
5
6

Seria 12    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Urszula    Krawczyk    2006    Honu    54,82
2    Maja    Waniczek    2006    Płaszczka    44,03
3    Nina    Kononowicz vel Siemianowicz    2006    Honu    42,61
4    Angelika    Bartosińska    2006    Balans    1,05,40
5
6

Seria 13    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Witold    Woźniak    2005    Honu    DNS
2    Wojtek    Łęski    2005    Balans    DNS
3    Szymon    Kloś    2005    Płaszczka    47,49
4    Mateusz    Intek    2005    Honu    1,05,06
5    Kacper    Woźniak    2005    Balans    47,06
6    Jakub    Szolc    2005    Płaszczka    53,06

Seria 14    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Emilia    Garbulowska    2005    Honu    56,57
2    Karolina    Doros    2005    Honu    1,00,17
3    Katarzyna    Szatan    2005    Scorpio    38,36
4    Natalia    Buda    2005    Balans    45,71
5    Oliwia    Wężyk    2005    Płaszczka    37,49
6

Seria 15    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Jakub    Michalski    2004    Honu    37,56
2    Damian    Ogrodnik    2004    Honu    53,32
3    Dominik    Sałyga    2004    Płaszczka    43,17
4
5
6

Seria 16    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Robert    Serżysko    2003    Honu    32,06
2    Szymon    Cholewa    2003    Honu    33,51
3    Jakub    Kwolek    2003    Honu    43,09
4
5
6

Seria 17    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas

1    Radosław    Biliński    2002    Salos    34,28
2    Jan    Polnik    2001    Honu    DNS
3    Gosia    Ochocka    2001    Płaszczka    DNS
4    Jakub    Sibik    2002    Honu    34,28
5
6

Seria 18    Imię    Nazwisko    Rocznik    Szkółka    Czas
Dor Open
1    Paweł    Ostrowski    x    Honu    36,63
2    Marek    Sowka    x    Honu    48,77
3    Marcin    Mika    x    Płaszczka    54,10
4    Adrian    Macha    x    Płaszczka    47,35
5
6

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij