508 741 232
kontakt@sportler.pl

Koniec roku szkolnego!!! Zawody, sekcja, zapisy na nowy rok, zmiany…

Witamy,

Przypominamy, że zajęcia kończą się w tym tygodniu (do 17.06). Ponieważ, niektórzy z państwa zapłacili w I sem o 20 zł za dużo (zajęcia ruszyły później, niektórzy już to rozliczyli w II sem) proszę o informację, czy przenosimy te 20 zł na kolejny semestr czy zwracamy (w przypadku zwrotu proszę o smsa z numerem konta).

25.06.2017 roku na basenie Aquarius w Zabrzu odbędą się nasze zawody końcowe. Proszę o zgłaszanie dzieci do 22.06.2017!!! SMSem (na nr 508741232) z imieniem i nazwiskiem dziecka. Zawody są formą zabawy zapraszamy wszystkich łącznie z rodzicami do wzięcia udziału 🙂 Po zawodach każde dziecko dostanie dyplom. Osoby, które na zawodach nie będą mogły być zostawimy pamiątkowy dyplomy na basenie Olimpijczyk. Będą do obioru w kasie po 1.07.2017 r.

SEKCJA PŁYWACKA będzie w pełni funkcjonować od września. Osoby, które chodziły na sekcję, opłacają cenę semestru (220 zł) + 150 zł za dodatkowe treningi. Numer konta do wpłaty 22 1050 1588 1000 0091 1448 1808

Z przykrością informuję, że jeszcze ok 35 klientów nie opłaciło semestru. Jeżeli wpłaty nie dotrą do nas do następnego tygodnia zmuszony będę wysłać wezwanie do zapłaty, a później kierować sprawę wyżej. Ponaglenia telefoniczne niestety nie działają.

Od nowego roku nastąpią spore zmiany. Na wstępie chciałbym państwa przeprosić za to, że szczególnie od II semestru byłem mniej zaangażowany i rzadko zaglądałem na basen. Niestety masa projektów jakie sobie włożyłem na głowę spowodowała to, że basen został trochę z boku. W związku z tym, że przede mną jeszcze więcej pracy od nowego roku szkolnego postanowiłem, że państwo jako moi klienci nie możecie zostać bez „szefa”. Od września wraz z firmą Honu łączymy siły i będziemy działać razem. Pan Mateusz (mój wspólnik) będzie odpowiadał za basen w Gliwicach i to jego firma będzie reprezentować nas na basenie. Fuzja była potrzebna ze względu na moje małe możliwości czasowe. Oczywiście nadal będę do państwa dyspozycji, będę pojawiał się na lekcjach indywidualnych, ale to pan Mateusz będzie osobą decyzyjną i to on robi zapisy na NOWY ROK szkolny 2017/2018! INSTRUKTORZY NADAL BĘDĄ CI SAMI! Strona facebookowa oraz www nadal będą funkcjonować i tu będą się również pojawiać wszystkie informacje, które będę płynęły ze strony firmy Honu (www.honu.pl). Jednocześnie chciałbym podziękować za współpracę wszystkim państwu, którzy przez te 7 lat dzielnie uczyli się u nas pływać.

JEDNOCZEŚNIE CHCIAŁBYM ZDEMENTOWAĆ PLOTKI JAKIE KTOŚ SIEJE NA NASZ TEMAT, O RZEKOMYCH PROBLEMACH FINANSOWYCH, GDYBY TAKIE BYŁY PEWNIE JUŻ DAWNO BY NAS NA BASENIE NIE BYŁO!

Od nowego roku zniknie z naszego harmonogramu sobota (zawody i ciągłe przekładanie zajęć jest męczące zarówno dla państwa jak i dla instruktorów). Za to będą zajęcia od Poniedziałku do piątku. Szczegóły niebawem.

Dziękuję za uwagę 🙂 jestem do państwa dyspozycji pod telefonem 🙂

Pozdrawiam

Bartek Majewski

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij