508 741 232
kontakt@sportler.pl

Nauka pływania

Najważniejszym celem naszej szkoły jest nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę trenerską i instruktorską na basenach w Gliwicach, Zabrzu i Paniówkach.

Nauka pływania odbywa się na różnych poziomach zaawansowania:

  • podstawowym (adaptacja do środowiska wodnego i nauka pływania od podstaw)
  • średnio-podstawowym (opanowane leżenie na wodzie oraz poruszanie się w niej na plecach przynajmniej samymi nogami)
  • średnio-zaawansowanym (opanowany styl grzbietowy oraz kraul na piersiach)
  • zaawansowanym (opanowany styl grzbietowy, kraula na piersiach, klasyk)
  • sportowym (doskonalenie czterech styli w postaci treningu sportowego)

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do poziomu podstawowego, dzięki któremu młody pływak nabierze zaufania do środowiska wodnego, a także do prowadzącego zajęcia. Pomoże, to w nauce i opanowaniu stylów pływackich.

Nauka pływania dla dzieci

Pływanie to dziś jedna z najpopularniejszych form ruchu. Im wcześniej dziecko nauczy się pływać tym lepiej dla niego i jego rozwoju. Poprawa układu kostno-mięśniowego u dzieci dorastających jest bardzo ważna. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 4 roku życia oraz dla młodzieży. Grupy dostosowane są do umiejętności. Nie ważne czy jesteś osobą, która chce się nauczyć pływać, czy już umie, ale chce udoskonalić swój styl pływania. Dla każdego znajdziemy miejsce w naszej szkole!!!

Nauka pływania dla dorosłych

Jeśli nie potrafisz pływać i wreszcie zebrałeś się w sobie, żeby rozpocząć naukę to dobrze trafiłeś! W naszej szkole nie tylko opanujesz podstawowe style pływackie, ale także będziesz miał możliwość udoskonalić swoje pływanie.

Pobyt w wodzie odpręża, relaksuje, koi nerwy, pozwala spalić zbędne kalorie i modelować sylwetkę. Korzystnie wpływa na nasze zdrowie, pobudzając krążenie i wzmacniając mięśnie bez obciążania układu kostnego.

Zapraszamy osoby, które zawsze chciały, ale nie miały czasu lub odwagi aby rozpocząć naukę pływania.

Bo na naukę nigdy nie jest za późno!!!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij