508 741 232
kontakt@sportler.pl

Oferta dla placówek oświatowych i firm

OFERTA NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA DLA PRZEDSZKOLI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJÓW ORAZ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Szkoła pływania „Płaszczka” została założona w 2010 roku. Pomimo tego, że jesteśmy młodą firmą to już zdążyliśmy zyskać zaufanie wielu klientów. Aktualnie działamy na trzech basenach: w Gliwicach na „Olimpijczyku” i „Neptunie” oraz w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu.

W raz z nastaniem nowego roku szkolnego chcemy państwu zaproponować zajęcia na basenie „Olimpijczyk” oraz „Neptun”. Nasza oferta obejmuje dzieci umiejące pływać oraz te, które chcą tę sztukę opanować. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów pływania oraz niezbędny sprzęt m.in. makarony, deski, pałeczki do łowienia, piłki oraz wiele innych.

Jako organizator zajęć zapewniamy dojazd na basen. Aktualnie dysponujemy busem marki Mercedes Sprinter, który posiada 19 miejsc siedzących.

Cena za miesiąc nauki tj. 4 zajęcia wynosi 100 zł/os. W cenie wliczony jest przejazd busem, wejście na basen, zajęcia w wodzie pod okiem instruktora oraz odwóz pod szkołę.

Do tej pory współpracowały z nami przedszkola:

  • NR 5 z Pyskowic
  • NR 41 z Zabrza
  • NR 27 z Gliwic
  • Szkoła w Kamieńcu
  • Gimnazjum nr 24 w Zabrzu

Od stycznia 2011 roku do stycznia 2013 roku uczestniczyliśmy w projekcie finansowanym przez UE pn. Sztuka nauki w gimnazjum nr 24 w Zabrzu.

Jeżeli państwo wyrażacie chęć uczestnictwa w tego typu zajęciach proszę o kontakt telefoniczny na numer 508 741 232, bądź mailowy na adres kontakt@sportler.pl.

Pozdrawiam
Bartłomiej Majewski

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij